SOLAX Wallbox G2, X3-EVC-11K(PXH)
Kód produktu: E35900000001
Kód dodavatele: EV-210-114
Výrobce: SOLAXPOWER
Produkt není určen pro maloobchodní prodej
Hmotnost
6,2 kg
Poznámka k balení
TŘÍFÁZOVÝ WALLBOX s výkonem 11 kW
Délka (mm) 155
Šířka (mm) 249 (typ S) 265 (typ P)
Hloubka (mm) 370
Váha (kg) 7 (typ S) 10.5 (typ P)
Reference X3-EVC-11K
Způsob připojení
třífázové
Max. vstupní výkon 11 000 V
Max. vstupní napětí 400 V
Max. vstupní proud 16 A
Délka kabelu 6 m
Provozní teplota -30°C ~ +50°C