Instalační zásuvka SCHUKO na DIN lištu, 16 A, 250V AC, BZ325004--
Kód produktu: E20700009823
Kód dodavatele: BZ325004--
EAN: 9004840842715
Výrobce: Schrack Technik spol. s r.o.
Produkt není určen pro maloobchodní prodej
Hmotnost
0,1 kg
Poznámka k balení
Informace o produktu
Čárový kód 9004840842715
Šířka (netto) 45,00mm
Výška (netto) 85,00mm
Hloubka (netto) 70,00mm
Hmotnost (netto) 0,10kg
Ztrátový výkon 1,00W
Minimální teplota okolí -25°C
Maximální teplota okolí 60°C