FINDER Elektroměr elektr. 3F/80 A, tř.1/B, MID, 7M.38.8.400.0112
Kód produktu: E21500003607
Kód dodavatele: 7M3884000112
EAN: 8012823433196
Výrobce: Finder CZ, s.r.o.
Na objednávku
MJ: ks
Hmotnost
0,15 kg
Poznámka k balení
Technické parametry
Způsob montáže: REG
Vhodné pro: Potah/dodávka
Šířka v modulárních jednotkách: 3
Počet míst: 8
Stupeň krytí: IP20
Tarifní plnění: Dvoutarif
Impulzní výstup: Elektrický
Typ impulzu: S0
Rychlost impulsů: 500 Imp/kWh (kvarh)
Typ pólů: 3 vodiče / 4 vodiče
Jmenovitý proud (in): 5 a
Druh počítadla: Elektronický
Specifičnost: S kódem uzamčení
Cejchování: regenerováno/cejchováno
Displej: digitální
Měřicí funkce: činný výkon, slepý výkon
Typ: 7M.38.8.400.0112
Provedení: Přímé měření, externí řízení sazeb
Zatěžovací proud: 80 A
Provozní napětí: 230 V, 400 V
Třída přesnosti: B
Frekvence: 50 Hz - 60 Hz